• Poniedziałek - Piątek 10.00 -17.00 Sobota-Niedziela zamkniete
  • 602-507-110 naukajazdy.bogatek@wp.pl

Jak rozpocząć szkolenie?

HomeJak rozpocząć szkolenie?

PRAWO JAZDY KROK PO KROKU

Czyli jak zapisać się na kurs prawa jazdy i uzyska? dokument PKK

Wykonaj Badania Lekarskie

Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy kandydat musi udać się do lekarza i wykonać badania które potwierdzą 100% zdolność do kierowania pojazdem w poszczególnej kategorii.

Badania lekarskie można wykonać bezpośrednio u nas.

Zrób zdjęcie

Kandydat na prawo jazdy jest zobowiązany do wykonania kolorowej, aktualnej z odkrytym lewym uchem fotografii o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm

Profil Kandydata na kierowcę

Czym jest PKK?

Elektroniczny dokument, generowany w systemie przez wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego. W dokumencie zawarte są dane osobowe kandydata ubiegającego się o prawo jazdy. Jest to niezbędny, bezpłatny dokument do przystąpienia na kurs prawa jazdy i egzaminu.

Krok po kroku jak uzyska? PKK:

Niezbędne dokumenty to: wypełniony wniosek o wydanie prawa jazdy (PKK), dowód osobisty, fotografia 3,5 cm x 4,5 cm, zaświadczenie lekarskie potwierdzające zdolność do kierowania pojazdem.

Z kompletem dokumentów kandydat zgłasza się do Wydziału Komunikacji przypisanego pod względem miejsca zameldowania. Po złożeniu wniosku, kandydat otrzymuje swój numer PKK

WORD

Wybierz drogę dla siebie

Egzamin teoretyczny Pa?stwowy
Możesz przygotować się do egzaminu samodzielnie.
E-Kurs
Samodzielne przygotowanie do egzaminu możesz odbyć jako wolny słuchacz albo uczestnik e-kursów.
Wykłady tradycyjne
Preferujesz tradycyjną formę kursu na prawo jazdy? Zapraszamy na wykłady tradycyjne w naszej siedzibie.
E-kursy
OSK Bogatek udostępnia możliwość uczestniczenia w kursach teoretycznych w formie on-line. Nie chce Ci się wychodzić z domu? Nauczymy Cię on-line.

Pierwsza pomoc

Niezależnie od tego jaką formę kursu wybrałeś na początku, teraz wszyscy spotykamy się na praktycznym szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy.

  mil

Jazda w praktyce

To jest ten czas, kiedy pokażemy Ci jak się jeżdzi w praktyce. Bezpiecznie i przyjemne zajęcia praktyczne przy całkowicie wyeliminowanym stresie. Prawda, że fajnie?

Egzamin wewnętrzny teoretyczny

Czas sprawdzić czy znasz już teorię ruchu drogowego. Do egzaminu wewnętrznego teoretycznego nie musza podchodzić kursanci, którzy mają już zaliczony egzamin teoretyczny państwowy.

Egzamin wewnętrzny praktyczny

Nadchodzi ten ekscytujący moment, kiedy pokażesz nam, że umiesz już jeżdzić. To już ostatni krok, przed egzaminem Państwowym. Do tego egzaminu podchodzą już wszyscy kursanci.

Egzamin państwowy teoretyczny

Gratulujemy zdania egzaminów wewnętrznych. Nadszedł ten moment, kiedy swoją wiedzę musisz udowodnić w WORDzie. Egzamin nie dotyczy osób, które zdały go jako pierwszy etap kursu.

Egzamin państwowy praktyczny
Nadszedł czas na zwykłą formalność, czyli zaprezentowanie egzaminatorowi z WORD jak dobrze znasz przepisy ruchu drogowego w praktyce. Od otrzymania wymarzonego „prawka” dzieli Cię już tylko godzina.
Odbiór Prawa Jazdy
Uiszczenie opłaty
Czas odebrać swoje prawko. Teraz wystarczy uiścić opłaty za wydanie prawa jazdy i czekać, aż będzie gotowe do odbioru w Twoim Wydziale Komunikacji.

Projekt i wykonanie: TechPower.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress